Акуратна, містка підставка для аксесуарів до Мангалу — практичне доповнення до арсеналу, пристрій для виїзду на пікнік. Використовуйте її для розміщення шампурів, лопаток, решіток у процесі приготування улюблених страв. А так-же як решітки для смаження стеків і реалізації кулінарних ідей!
Характеристики:
* ширина 285 мм
* довжина 295 мм
Часто саме при готуванні на Мангалі виникає питання-куди покласти шампури з м'ясом перед початком смаження, де тримати лопатку для перевертання шматочків риби, овочів. На землі — брудно, стіл-далеко. Не варто вигадувати лайфхаки і винаходити *велосипед*, адже ми подбали про те, щоб Ви готували не тільки смачно, але і з задоволенням. Металева підставка для аксесуарів до Мангалу виручить Вас в самих різних обставинах на пятнике.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами.
Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 285 мм |
| Довжина робочої поверхні | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал решітки | Метал |
- Ціна: 400 ₴






