Плетені вази ідеально підходять для святкового столу. В середину вставляється 0,5 або 0,75 пластик.Можливе замовлення на Ваш вибір за кольором і кількістю штук. Висота вази - 26 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр підстави | 65 мм |
| Висота вази | 250 мм |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Діаметр вази | 65 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Форма вази | Циліндр |
| Діаметр горловини | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴
- Спосіб упаковки: целофановий пакет або великий паперовий пакет.




