

Стрічкове мереживо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: "Ленточное кружево"
2 ₴/см
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"Стрічкове мереживо" ідеально підходить для створення своїми руками сарафанів, суконь, кардиганів, в'язаних жіночих кофт і спідниць гачком. Його можна використовувати замість оборки. Ширина - 5 див. Можливе замовлення на Ваш вибір за кольором, ширині і метражу. Тільки опт!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Серветка |
| Діаметр | 0 см |
| Довжина | 1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа | Без основи |
| Машинне прання | Так |
| Подарункова упаковка | Немає |
| Нитка | 100% бавовна |
| Називання нитки | Yarn Art Lily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴/см
- Спосіб упаковки: целофановий пакет або великий паперовий пакет.




