Ірландське мереживо
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: "Ирландское кружево"
5 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орнаменти "Ірландське мереживо" ідеально підходять для створення своїми руками сарафанів, суконь, кардиганів, в'язаних пальто гачком. Можливе замовлення на Ваш вибір за кольором і кількістю штук. Тільки опт!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Рослини |
| Тип | Серветка |
| Ширина | 2 см |
| Діаметр | 0 см |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 0 мл |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункова упаковка | Немає |
| Основа | Без основи |
| Машинне прання | Так |
| Форма серветки | Листя |
| Називання нитки | Yarn Art Lily |
| Нитка | 100% бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.
- Спосіб упаковки: целофановий пакет або великий паперовий пакет.












