Серветки "Листя" ідеально підходять для святкового столу. Можливе замовлення на Ваш вибір за кольором і кількістю штук. З листків можна зшити собі будь-яку сукню або спідницю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Бавовна |
| Основа | Без основи |
| Колір | Зелений |
| Тип виробу | Серветка-підставка під прилади |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма скатертини | Фігурна |
| Кількість серветок | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Принти, візерунки | Квіткові |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 17 см |
| Ширина серветки | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| ширина | 15 см |
| нитка | Yarn Art Lily |
| довжина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴







