Кришка виготовлена із харчової нержавіючої сталі товщиною 1 мм.
Ідеальний варіант для сковороди.
Легко миється, не псується.
А також додатково можна замовити саме гравіювання на кришку,
яка стане чудовим подарунком для чоловіка, кума, брата.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів,
Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте.
Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
Кришка виготовлена із металу товщиною 1 мм.
Ідеальний варіант для сковороди.
Легко миється, не псується.
А також додатково можна замовити саме гравіювання на кришку, яка стане чудовим подарунком для чоловіка, кума, брата.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте.
Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кришка | Є |
| Діаметр | 48.8 мм |
| Висота стінок | 1 мм |
| Вага | 2000 г |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручка | Кільце |
| РОЗМІР | 48.8 см |
- Ціна: 550 ₴













