

Решітка гриль на мангал з нержавіючої сталі
- Готово до відправки
- Код: 100017-16
1 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка гриль для барбекю є важливим атрибутом для відпочинку на природі та пікніку.
Це неодмінний помічник у приготуванні стейків, м’яса, риби, овочів на відкритому вогні.
Універсальний розмір решітки дозволяє використовувати її на 90 % стаціонарних мангалах,
та на розкладному барбекю, виробленому в Україні.
Характеристика:
Решітка гриль з харчової нержавіючої сталі.
Товщина решітки : 3 мм
Розмір : 31 см : 31 см.
Дозволяє додатково використовувати її як підставку під каструлю,
казан, чайник – тим самим розширюючи можливості використання барбекю.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів,
Ви зможете порадувати себе і своїх близьких чудовим відпочинком на природі.
Відправка Новою Поштою, можлива післяплата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴




