Кругла чавунна решітка гриль.
Вона забезпечує рівномірне приготування їжі, додає стравам характерного смаку і служитиме вам довгі роки при правильному догляді.
Основні характеристики:- Діаметр: 39,5 см
- Товщина: 10 мм
- Матеріал: Чавун
- Форма: Кругла
Вага 5.5 кг
Перед використанням потрібно випалити на вогні та змастити олією.
У комплекті з виробом можна придбати триногу металеву складну, за допомогою якої зручно використовувати Решітку гриль.
Розроблено у двох варіантах:
На розбірних ніжках (тобто довга ніжка складається з двох частин, які вкручуються одна в одну)
На суцільних ніжках, тобто суцільний метр.
В комплект входить: кільце діаметр 40 см піддон для багаття на ланцюжках, ніжки на: 92 см
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте.
Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Чавун |
| Довжина робочої поверхні | 395 мм |
| Ширина робочої поверхні | 395 мм |
| Вага | 5 г |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Товщина корпусу | 10 мм |
- Ціна: 900 ₴









