Чавунна решітка гриль 355 х 255 мм (двостороння)
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів,
Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте.
Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина робочої поверхні | 355 мм |
| Ширина робочої поверхні | 255 мм |
| Вага | 5 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Чавун |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Товщина корпусу | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴










