Технічні характеристики:
- Матеріал: АБС-пластик
- Розмір: 29,2 * 7,5 * 2,6 см
- Вага: 220 г
- Колір: чорний та білий
- Особливості: легко чиститься, антипригарне покриття, термостійкість
- Підходить для: курячої вилки, Шашлику, смаженої голки
Особливості:
- Виготовлений з високоякісного харчового поліпропілену, він нетоксичний, безпечний та екологічно чистий.
- Постачається зі знімною конструкцією для легкого очищення.
- Поверхня має нековзну текстуру.
- Вбудовані канавки та виступи служать для фіксації їжі, щоб шматочки м’яса розподілялися рівномірно.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте.
Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | АБС пластик |
| Тип | Прес Форма |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додатково: | Шампур для люля-кебаб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴












