Особливості такої моделі:
Надзвичайно компактна конструкція;
підходить для обігріву та приготування їжі.
Технічні характеристики:
Корпус печі виготовлений із листової сталі, товщиною 2 мм;
пофарбована вогнестійкою фарбою чорного кольору.
Розміри:
Ширина: 25 см
Довжина: 42 см
Висота без ніжок: 20 см
Висота з ніжками: 60 см
Діаметр димаря: 90 мм
Камфорка: 17 см
Діаметр топки: 15 см
Комплектація: піч, ніжки, димар, варильна поверхня.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте. Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Основні | |
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Овальна |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 250 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 150 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴








