Буржуйка виготовлена з гарячекатаної сталі 3мм товщини, розрахована приблизно на 30 квадратів, виготовлена на заводі, все перевірено та продумано до дрібниць, прикрашена вогнетривкою фарбою.
Розміри:
Висота – 40 см
Довжина – 47 см
Ширина – 31 см
Варильна поверхня - 15 см
Діаметр димоходу – 105 мм
Вага – близько 35 кг
Розміри:
Висота – 40 см
Довжина – 40 см
Ширина – 25 см
Варильна поверхня - 15 см
Діаметр димоходу – 105 мм
Вага – близько 26 кг
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте. Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Основні | |
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Комплектація кришкою | Є |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 150 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴









