Можна використовувати як під казан, так і під сковорідку.
Також можна використовувати з гриль-решіткою.
Розміри:
діаметр - 300 мм, 350 мм, 400 мм
висота без ніжок - 370 мм
повна висота - 770 мм
товщина сталі - 3 мм
У комплектацію входить:
Піч для казана "Стандарт" (сталь - 3 мм, оброблена антикорозійною термостійкою фарбою)
Кільце під казан, сковорідку;
Дверцята топки, піддувала;
Вварений та проварений (посилений) колосник;
Зовнішні ручки;
Знімні ніжки на глибокій різьбі (3 штуки);
* Додаткові опції (у комплект не входять) можна замовити окремо:
Решітка гриль (чорний метал, або харчова нержавіюча сталь).
Совок, кочерга
Детальнішу інформацію Ви можете дізнатися у менеджера за телефоном.
Приємних покупок!
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів,
Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте.
Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Висота | 770 мм |
| Основні | |
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Кругла |
| Комплектація кришкою | Є |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 30 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Решітка-гріль | |
| Решітка-гріль | Нічого |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 35 |
- Ціна: 2 850 ₴










