Вертикальний мангал із металу 3 мм
Легко збирається та розбирається, займає небагато місця, конструкція дозволяє зручно транспортувати. Починати готувати можна одразу після розпалювання вогню, довго чекати не доведеться!
У мангалі підтримується постійна температура, вугілля не остигає, тому м'ясо готується набагато швидше, виходить дуже соковитим.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких. Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 13.2 кг |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основні | |
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Висота робочої поверхні | 170 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴








