Високий розбірний мангал, зроблений із міцного термостійкого металу завтовшки 3 мм. Виготовлений спеціально на високих ніжках щоб стояти на повний зріст і насолоджуватися приготуванням їжі. Виріб має зручну розбірну конструкцію, яку можна легко перевезти та зібрати у зручному місці.
Каркас мангалу прикрашений невеликим гравіюванням, яке надає йому особливого характеру.
Характеристики:
висота - 70 см
ширина - 32 см
глибина - 15 см
товщина металу - 3 мм
Гравіювання можна виготовити на замовлення за Вашим ескізом.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких. Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
Характеристики
| Додаткові характеристики і комплектація | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Дрова |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Виробник | UA |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Висота робочої поверхні | 170 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 13.2 кг |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місткість шампурів | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴






