Казан ТМ Сітон виконаний з литого чавуну без покриття. Напівсферична форма казана дозволяє нагрітися по всій області. Завдяки цьому їжа в казані виходить розсипчастою, ніжною та з приємним ароматом не втрачаючи корисних властивостей.
Ця форма казана дуже добре утримує тепло на довгий час.
Казан чавунний WOK, може бути укомплектований литою чавунною кришкою або кришкою-сковорідкою, призначений для приготування смажених та тушкованих страв. У комплекті можна придбати триногу або піч, за допомогою якої зручно використовувати казан на відкритому вогні.
Перед першим використанням посуд необхідно ретельно вимити, прожарити з сіллю та олією. Не можна залишати приготовлену їжу в чавунному посуді для зберігання. Після приготування їжі посуд необхідно вимити, просушити на плиті і нанести тонкий шар олії.
При правильному догляді термін експлуатації не обмежений!
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких. Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Виробник | Сітон |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 323 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Кришка | Є |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Товщина стінок казана | 4 мм |
| Товщина дна казана | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Немає |
| Тринога | Немає |
| Тип плити | Газова, Склокерамічна, Електрична, Індукційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 17 мл |
- Ціна: 3 400 ₴










