Мангал чемодан, розкладний, дуже легко складається, це зручно при транспортуванні. Виготовлений з холоднокатаної сталі товщиною 2 мм.
Представляємо вашій увазі оригінальні написи и малюнки, на стінкі мангала, будь-якої складності. Відмінна річ для подарунки рідним, близьким, знайоме. Цей подарунок залиша у них на віки!
Розміри:
• Висота: 440 мм
• Ширина: 300 мм
• Довжина: 500 мм
Глибина: 170 мм
Чохол можна замовити по Кнопці:
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Основні | |
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Висота робочої поверхні | 170 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴













