Ця біла квадратна серветка 34 : 43 см відмінна прикраса для Вашого журнального столика !!! Є варіант в кольорі персика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | В'язані вироби |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Кількість серветок | 1 шт. |
| Матеріал | Бавовна |
| Основа | Без основи |
| Колір | Білий |
| Принти, візерунки | Квіткові |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Машинне прання | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 37 см |
| Ширина серветки | 27 см |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 43 см |
| Ширина доріжки | 34 см |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴







