Ваза рожева
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: "Ваза розовая"
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плетені вази ідеально підходять для святкового столу. В середину вставляється 0,5 або 0,75 пластик.Можливе замовлення на Ваш вибір за кольором і кількістю штук. Висота вази - 26 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр підстави | 65 мм |
| Висота вази | 250 мм |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Діаметр вази | 65 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Форма вази | Циліндр |
| Діаметр горловини | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа | Без основи |
| Машинне прання | Немає |
| Тип | Ваза |
| Подарункова упаковка | Немає |
| Називання нитки | Yarn Art Lily |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Діаметр | 9 |
| Нитка | 100% бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴
- Спосіб упаковки: целофановий пакет або великий паперовий пакет.











