Підставка під казан, фарбована, висота 45 см.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких.
Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 340 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴







