Шампура з нержавіючої сталі.
Шампури нашого виробництва, не соромно використовувати або брати на подарунки.
Товщина нержавіючої сталі: 2 мм або 3 мм
Ширина: 11 мм або 14 мм
Довжина: 550 мм
Ідеальне доповнення до мангалу для смачного проведення часу. Шампура продаються поштучно.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів,
Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте.
Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шампур |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 550 мм |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Додатково: | Без напису |
| Товщина металу | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴












