Чудова новина ! При оформленні замовлення за телефоном ви отримуєте додаткову знижку - 50 грн
Легендарна сковорода.
Це ідеальний подарунок; рибаку, мисливцю,
або просто любителю відпочинку на природі.
Ми пропонуємо сковорідки 4 розмірів.
Сковорода має знімні ручки та ніжки,
що спрощує її транспортування і зберігання.
Сковорідки пропалені та не вимагають жодної перед підготовки.
Діаметр: 30 см, 40 см, 50 см та 60 см
Висота ніжок 23 см (знімні)
Товщина металу: 4 мм
Висота бортика: 30 мм
Ручки: (знімні)
Вага: від 3 кг.
Для телефону 1 кнопка Для комп'ютера 2 кнопка
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів,
Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами,
які Ви приготуєте на цій сковороді.
Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Кришка | Є |
| Діаметр | 30 мм |
| Висота стінок | 30 мм |
| Вага | 3000 г |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Зібрано-розбірна |
| Тип палива | Дрова |
| Форма | Кругла |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Додатково | Нічого |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Ручка | Кільце |
- Ціна: 600 ₴














