Серветка у коричневих кольорах ідеально впишеться в інтер'єр Вашого будинку! Вона підкреслить тонкий смак своєї господині. Вона може прикрасити Ваш журнальний столик або стати прикрасою на Ваш комод або поличку ! Можемо виконати під Ваш розмір і ваш колір. Є варіант в чисто бежевому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | В'язані вироби |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма скатертини | Квадратна |
| Кількість серветок | 1 шт. |
| Матеріал | Бавовна |
| Основа | Бавовна |
| Колір | Бежевий |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Принти, візерунки | Орнамент |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 30 см |
| Ширина серветки | 30 см |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 37 см |
| Ширина доріжки | 27 см |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴











