Країна виробник: Україна
Конструкція: Цілісна
Тип палива: Дрова
Форма: Кругла
Піч під казан, каструлю, сковороду, чайник та інше. Завдяки знімним конфоркам Ви можете готувати у різному посуді, різного діаметру.
Піч виготовлена з металу товщиною 3 мм.
Знімні конфорки завтовшки 5 мм.
Ширина печі 40 см висота 50 см, загальна висота печі 75 см.
А також для зручності регулювання рівня полум'я на патрубку встановлений шибер (заслінка).
У комплектацію входить:
Піч для котла (оброблена антикорозійною термостійкою екофарбою)
Дверцята печі
Дверцята піддувала
Вварений колосник (посилений)
Зовнішні ручки
Знімна варильна поверхня (файєрки)
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте. Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Основні | |
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Кругла |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 600 ₴











