Турбо піч – це піч для зручного приготування улюблених страв на природі. Підійде як для додаткового використання, так і відпочинку за межами міста.
Характеристики:
Товщина стінки – 3 мм
Висота - 450 мм
Ширина - 140 мм
Глибина – 350 мм
Вага – 10 кг
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких незабутніми стравами, які Ви приготуєте. Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Основні | |
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Квадратна |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴







