Великий розбірний мангал, виготовлений із міцного термостійкого металу. Виріб має зручну розбірну конструкцію, щоб Ви могли легко його перевезти до місця відпочинку та зібрати у зручному місці. З боків підставка під шампури, каструлю тощо, що дуже зручно. Знизу ніша під дрова.
На підставках або на боковушках мангала можна вирізати будь-який напис чи малюнок. Дуже класно підходить для подарунку.
Характеристики:
- товщина металу - 3 мм
- висота - 80 см
- ширина - 39 см
- довжина - 60 см
- довжина полички (2 шт.) - 30 см
На мангалі можна приготувати не лише соковитий шашлик, а й рибу, овочі гриль та інші страви на шампурі чи решітці. У магазині можна підібрати мангали на різну кількість шампурів, а також інші товари для пікніка: сковорода з диска, підставка, лопатка та інше.
Телефонуйте зараз, і вже через кілька днів, Ви зможете порадувати себе і своїх близьких. Відправка Новою Поштою, можлива післяоплата.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основні | |
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Висота робочої поверхні | 170 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
- Ціна: 4 300 ₴









